Tefal P4240669

• nemá

úspora času, energie, zdravá príprava jedla

• , zakúpené v Alza.sk

• Jednoduchá obsluha.
    • Som zvedavý, ako to bude s dostupnosťou náhradného tesnenia, pretože časom ho bude potrebné vymeniť.

Plní svoj účel.

Vonkajší povrch
Vnútorný povrch

TLAKOVÝ HRNIEC

Nový kompaktný tlakový hrniec

Exkluzívny patent na uzavtváranie a otváranie jednou rukou

Trojvrstvové sendvičové dno

Vhodný pre všetky typy varičov v rátane indukčnej varnej dosky

Atraktivny design, trendy farba béžová

Dve polohy pri varení umožňujú varenie pri nízkom alebo vysokom tlaku

Parný košík

Kompaktný bočný uchop

Moderná plochá pokrievka skrývajúca technické časti

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Spokojný
    • zatiaľ nič

Odporúčam

• , zakúpené v HEJ.sk

Tlakový hrniec mi vyhovuje po všetkých stránkach . Dá sa dobre regulovať, variť v páre. Varenie je rýchle a úsporné.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Perfektna velkost
    • Rychlost varenia
    • Spracovanie
    • Nic

Mam aj 8l tlakovy hrniec rovnakej znacky takze pri vybere mensieho hrnca nebolo o com rozmyslat.

Myslím,že táto značka je zárukou kvality,kupovala som to ako darček

• Jednoznačne odporúčam tento tlakový hrniec je naozaj vynikajúci a jednoducho sa používa

-rýchle varenie
    -jednoduchá manipulácia
    MAXIMÁLNA SPOKOJNOSŤ!

• , zakúpené v HEJ.sk

• Rýchlosť varenia a hlavne sa nepripáli

Šetrenie času

• velmi dobrý hrniec, bezpečný, robustný
    • zere vela vody :)

• otváranie a uzatváranie
    • robustný tvar

presne taký tlakový hrniec som si predstavovala, spĺňa všetky moje očakávania