Tefal Secure 5 8 l

Produkt nemá žiadne parametre.

• veľký objem
    • výborná cena
    • rýchle varenie

chcela som tlakový hrniec
    splnil očakávania
    odporučila by som tento produkt aj iným

• Už sme hrniec párkrát použili A môžem ho odporučiť

100%spokojnosť A odporúčam každému rozmýšľam nad. Kúpou ešte jedného menšieho

• šetrí hlavne čas, tlakový hrniec je výborná vec na rôzne varenie, zdravé varenie a hlavne rýchlo. . . .

S tlakovým hrncom mám osobne skúsenosti, mám ho už roky doma a používam ho, preto som hrniec kúpila aj synovi ako darček pod stromček. Odporúčam ho všetkým. . . .

Produkt nemá žiadne parametre.

Tlakový hrnec vybavený 5 poistkami pre bezpečné použitie, má trojvrstvové sendvičové dno, ktoré zaisťuje dokonalé rozloženie tepla, objem 8l . Tlakový hrniec Tefal Secure 5 je skvelým pomocníkom d

• veľký objem
    • výborná cena