Tescoma Bio Exclusive Duo 4l a 6l

odskúšané nemám, bol to dar

• kvalitné prevedenie
    • skrátenie doby varenia
    • mám dlhodobé skúsenosti s podobnými výrobkami

S produktom som spokojná, podobné používam už dlhé roky. Skracuje dĺžku varenia, odporúčam.

• Hrnce sú super,rýchlo uvaríme čo treba

Super,odporúčame

Vonkajší povrch
Vnútorný povrch
nerezové

Tescoma Tlakový hrniec BIO EXCLUSIVE+ DUO, 4.0 a 6.0 l - Súprava tlakových hrncov BIO EXCLUSIVE+ Duo obsahuje dve nádoby 4.0 + 6.0 l a univerzálnu pokrievku. Tlakový hrniec je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, umožňuje varenie pri nízkom alebo vysokom tlaku, je ideálny pre rýchlu a súčasne šetrnú prípravu pokrmov. Tlakový hrniec je vybavený 4 poistkami pre bezpečné použitie a opatrený masívnymi rukoväťami. Trojvrstvové sendvičové dno je vhodné pre všetky typy sporákov - plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné. Súčasťou tohto výrobku nie je naprovacie sito ani pokrievka. 5 rokov záruka.

odskúšané nemám, bol to dar

• kvalitné prevedenie
    • skrátenie doby varenia
    • mám dlhodobé skúsenosti s podobnými výrobkami

• Hrnce sú super,rýchlo uvaríme čo treba

Super,odporúčame

• , zakúpené v Tescoma.sk

• dvojbalenie s jednou tlakovou pokrývkou

maximálna spokojnosť manželky pri rýchlosti varenia

• , zakúpené v eŽeleziarstvo

už som takúto zostavu mala a bola som s ňou spokojná - aj toto hovorí prečo som sa rozhodla pre tento istý výrobok znovu

• rýchla príprava jedla
    • vzhladom na spolocny vrchnak pre oba hrnce je 6l hrniec skor vyssi ako som ocakavala
    • system uzatvarania trci viac do priestoru.Tefal to ma vyriesene lepsie. (hrneic ma riadne rucky,obsluha hrnca je na vrchnaku

Tlakovy hrniec pre jeho vlastnosti rýchleho a zdravého varenia by nemal chybať v žiadnej kuchyni

• rýchlosť varenia, úspora a môžem si vybrať väčší alebo menší podľa potreby

hrnce sa oplatia, varím rýchlejšie, úsporne a dobre sa umývajú, neostávajú na nich žiadne fľaky

• Kvalitný výrobok, značka Tescoma.

Tlakové hrnce Tescoma majú tradíciu, sú kvalitné.
    Skúsenosti zatiaľ len dobré.
    Používanie k spokojnosti.
    Odporúčam aj ostatným kvôli tradičnej značke a kvalite.

• maximalna spokojnost
    • nic

som s nim maximalna spokojna

odporúčam