Tescoma Presto Duo 4 a 6l

Sada Tescoma Presto Duo obsahuje: - 1x tlakový hrniec o objeme 4 l - 1x tlakový hrniec o objeme 6 l - 1x univerzálna pokrievka Praktická sada dvoch tlakových hrncov...
159 €

jednou rukou
2 Kg
elektrické
Parný kôš

Prvy raz som objednala u vas ,, A hned ste mi poslali zlyi tovar ,, Ina velkost .. Zrusila som objednavku ,,, Chcem vratit peniaze ,, Dakujem

Super pomôcka v kuchyni

• , zakúpené v Demro

Tieto hrnce používam dlhé roky, som zvyknutá v nich variť, staré som intenzívne používala cca 13 rokov, postupne sa uvoľnilo tesnenie a zanášal ventil, tak som si urobila radosť kúpou nových.

Plynový ohrev

Sada Tescoma Presto Duo obsahuje:

• 1x tlakový hrniec o objeme 4 l
  • 1x tlakový hrniec o objeme 6 l
  • 1x univerzálna pokrievka

Praktická sada dvoch tlakových hrncov Presto značky Tescoma o objeme 4 a 6 l. Vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, rukoväť z odolného plastu. Varenie pri nízkom a vysokom tlaku šetrí váš čas aj peniaze. Trojvrstvové sendvičové dno, 4 bezpečnostné poistky, bajonetové zatváranie. Vhodné do umývačky riadu aj na indukciu.

V tejto jedinečnej sade tlakových hrncov Presto značky Tescoma nájdete dva hrnce o objeme 4 až 6 litrov, ktoré sú vyrobené z prvotriednej nerezovej ocele. Trojvrstvové sendivčové dno perfektne vedie teplo, takže aj pri nižšom výkone sporáku bude varenie plnohodnotné a ušetríte čas aj peniaze. Môžete variť ako pri nízkom, tak vysokom tlaku a vyladiť tak svoje jedlá k dokonalosti. Bezpečnosť je zaistená štyrmi poistkami a bajonetovým zatváraním. O praktickú rukoväť z kvalitného plastu sa len tak nepopálite. Hrnce môžete umývať v umývačke riadu a používať na indukcii. Perfektný pomocníci do každej kuchyne.

• 2 tlakové hrnce Presto značky Tescoma
  • Odolná a robustná konštrukcia
  • Vysoko kvalitná nerezová oceľ
  • Trojvrstvové sendvičové dno pre rovnomerné vedenie tepla
  • Šetrí čas aj peniaze
  • Možnosť variť pri nízkom a vysokom tlaku
  • 4 bezpečnostné poistky
  • Praktická rukoväť z odolného plastu
  • Vhodné do umývačky riadu
  • Vhodné aj na indukciu

3zákazníci neodporúčajú produkt

Super pomôcka v kuchyni

• , zakúpené v Demro

• Veľmi som spokojná, varí sa v nich veľmi dobre.
  • , zakúpené v Tescoma.sk

• rýchle varenie, ušetrí veľa času

Varím rada, ale mám rada riad, ktorý mi ušetrí čas a tlakový hrniec je super, ušetrí mi veľa času.

Zlomila sa horná časť ručky. Čo s tým????????????????

• cena, ale v zasade nic, kedze isli do kosa
    • nie je mozne prazit, opekat na nich nic, ani ryzu, ani maso LEBO SA TO PRILEPI.

mal som titanove hrnce, zial, na indukciu nefunguju, na tom sa varilo velmi jednoducho. pre porovnanie som pouzil keramicky hrniec na indukciu, nic sa s tym neda pokazit, tescoma prihara uz od prveho "plamenu" (prveho zapnutia indukcie).
    cize neodporucam na nic ine, ako na orev vody, alebo na polievku. tescoma nikdy v zivote, a idem im to hodit o hlavu, kde mi to predali.
    Absolutny odpad, a to ako pocitaju kus, tj, 11 kusova sada, a 5 kusov z toho je pokrivka, to je co za klamstvo a podvod ? co mam akoze s tou pokrievkou robit ?
    Radsej kupit za 200eur tri kvalitne hrnce, ako za 130eur, styri nanic hrnce.

• , zakúpené v Tescoma.sk

Velmi som spokojna s tymito tlakovymi hrncami.dufam, ze budu dobre sluzit aj po zaruke.

• SOM SPOKOJNá ODPORúčAM

SPOKOJNá

• Neviem čo "pre" ked vam po prvom použití obed skončí na podlahe a šporaku.
    • Nekvalitne uzatvárane,

Včera sme kúpili hrnce a dnes sme ich chceli použiť ale to nevyšlo. Neviem kvôli čomu ale to vybuchlo a guláš sme maly po celej kuchyni.
    Kupovali sme to lebo sme si mysleli že kupujeme kvalitu.
    NEODPORÚČAM!