VETRO-PLUS 231105ALS

1.91 Kg
elektrické
Parný kôš

• , zakúpené v 4home.sk

• nekvalitný materiál, konštrukcia aj rtemeselné prevedenie. nekvalitný asi čínsky šit

nekupujte

• , zakúpené v 4home.sk

• Po prvom použití sa začala šúpať vrchná páka.

Po odfotení a poslaní fotky uznali reklamáciu a do týždňa mi vrátili peniaze aj s poštovným. Nemusela som im kuchtu poslať na reklamáciu poštou. Takto sa zachová iba špičková firma, ktorej záleží na zákazníkoch. Ďakujem!

• , zakúpené v 4home.sk

Skutočný objem 3l, Problematické uzatváranie tlakového hrnca. Nechala som si ho ,lebo mal aj pokrievku a je použitelný ako hrniec

Plynový ohrev
1.91 Kg
elektrické
Parný kôš

BANQUET Tlakový hrniec 5l Allegro s extra sklenenou pokrievkou 231105ALS

Tlakový hrniec 5l Allegro s extra sklenenou pokrievkou, nerezový tlakový hrniec s pákovým uzáverom, 2 ventily, sendvičové dno 1cm, hrúbka steny 0,6mm, nerez 18/0, sklenená pokrievka s kovovým úchytom.

Veko tlakového hrnca obsahuje hlavný pracovný ventil a pomocný ventil pre prípad zaneseniu pracovného ventilu, čo činí hrniec max.bezpečný! Hrniec je vyrobený z pevného materiálu, má silné dno a je možné ho používať na všetky typy varných dosiek.

Technick é parametre produktu:

• Mikrovlnka: NIE

ilustračné foto

nekupujte

• , zakúpené v 4home.sk

• Po prvom použití sa začala šúpať vrchná páka.

• , zakúpené v 4home.sk

• ešte neviem, neodskúšala som ho

Spokojna

Je skutočne dobrý.

• , zakúpené v 4home.sk

predpokladal som jednoduchšie otváranie a zatváranie hrnca. za to vy nemôžete. nabudúce si radšej priplatím. takže za málo peňazí málo muziky.

• Veľkosť dostatočná
  • , zakúpené v 4home.sk

• S produktom som spokojná.

Nedodali mi ho.