Banquet 2311109

TOP 41 v kategórii Tlakové hrnce

Banquet 2311109

Doporučená ponuka tipa.sk

Na sklade • 1 variant3,9 €97 % • 5 456 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,4 €92 % • 3 583 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €100 % • 1 516 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,7 €113 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €3 199 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €90 % • 416 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €97 % • 31 663 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie

Plynový ohrev
1.75 Kg
elektrické
Parný kôš

• , zakúpené v 4home.sk

Hrniec je pekný, veľký. Žiaľ nám nevyhovovalo otváranie hrnca - pokrievka išla dovnútra - preto sme ho vrátili.

• , zakúpené v 4home.sk

9 l tlakový hrniec je vysoký a úzky priemer, nevyhovovalo mi uzatváranie tlakového hrnca ,tak som hrniec vrátila dúfam že mi uhradená suma za tovar bude vrátená

• super

oboma rukami
1.75 Kg
elektrické
Parný kôš

tlakový hrniec • objem 9 l • materiál: nerezová oceľ • pákový uzáver • silné sendvičové dno • hrúbka steny 0,6 mm • pracovný a pomocný ventil • vhodný pre všetky typy ohrevu vrátane indukcie • hmotnosť 1,8 kg

• super
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v OK market

• Na hrnci sa začali robiť tmavé škvrny už po prvom varení. Nekvalitný výrobok.

Nie som spokojná s kvalitou výrobku.

• Jednoducha manipulacia
    • Nic

• uz ho mam vyskusany ,,je skvely,,,rychlo mam uvarene ,,,

dobra kvalita, kupila som viac produktov pre moju rodinu ,,,

velmi dobrý

• , zakúpené v BONUSKO

• Za tú cenu som sa trochu obával o kvalitu, ale všetko je v poriadku
    • Pri uzatvorení hrnca uniká trochu tlaku medzi pokrievkou a hrncom, po otvorení a znovuzavretí to však prestalo. Urobilo mi to asi dvakrát, odvtedy nie, dúfam, že už bude v úplnom poriadku
  • , zakúpené v VETROSHOP.SK

• Dobrý pomer cena a kvalita
    • Zatiaľ nič

Dobré dielenské spracovanie, funkčný a kompletne dodaný s ochranným obalom (nielen krabica). Pevne verím že bude aj funkčný (zatiaľ pri upevnení pokrievky funguje presne ako má - funkcie a prvky presne ako oveľa drahšie tlakové hrnce)