Tefal Clipso 6L P4370761

4 l
3.6 Kg

• Šikovný pomocník rýchle a bezpečne varenie
  • , zakúpené v Nel

Skvely tlakovy hrniec. Dobra investicia ...

• , zakúpené v Nel

• Ľahká manipulácia, rýchle varenie.

Konečne hrniec kde uvarím mäso o polovicu rýchlejšie ako doteraz.Výborná manipulácia, nie ako ten tlakový hrniec spred tridsiatich rokov...Bezpečný,pekný dizajn, radosť variť.

Objem
4 l
3.6 Kg

TEFAL P4370761 Clipso+ tlakový hrniec 6l

ŠIKOVNÝ POMOCNÍK PRI VARENÍ:

Vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele, s objemom 6 litrov.

Vďaka patentovanému systému je možné ho otvárať aj zatvárať pomocou jednej ruky a tým je manipulácia s ním extrémne ľahká.

Trojvrstvové dno pripomínajúce sendvič, kedy je do nerezovej ocele zabudovaný hliníkový plát, zaisťuje dokonalé rozloženie tepla a pevnosť v priereze.

Potraviny upravené pomocou tohto hrnca sú uvarené za až 3x kratšiu dobu, než v hrnci normálnom.

Bezpečnosť je zaručená 5 poistkami, ukazovateľ tlaku upozorní na vysokú teplotu a tlak sa potom jednoducho zníži riadeným uvoľnením pary.

Upozornenie: Tlakový hrniec je možné plniť iba do 2/3 celkového objemu"

ŠPECIFIKÁCIA A PARAMETRE:

• Objem: 6l
  • Materiál: nerezová oceľ
  • Výrobca: Tefal

Vyrobené vo Francúzsku.

• Šikovný pomocník rýchle a bezpečne varenie
  • , zakúpené v Nel

Skvely tlakovy hrniec. Dobra investicia ...

• , zakúpené v Nel

• Ľahká manipulácia, rýchle varenie.

• , zakúpené v Nel

Bol to darček, zatiaľ neviem.

• , zakúpené v Nel

• mal som odskúšané to už je druhý

++++++++

• ešte som neskúšal ale kmotra odporúčala.

• , zakúpené v Nel

• Odporúčam, šetrí energie a hlavne čas.

Hrniec odporúčam, Tefal opäť nesklamal.

• , zakúpené v Nel

• dizajn, funkčnosť, jednoduchá obsluha, chutný následný produkt ( zvlášť po úprave v pare sa dá jesť zelenina k čítaniu alebo hrám namiesto lupienkov, s trochou dobrého tekvicového oleja úplná lahôdka :-),
    • úspora času ( syn sa smial, že skrátim svoj čas strávený v kuchyni ( už aj tak extrémne krátky ) na TAKMER ŽIADNY :))))),
    • výborný nápad so sklopnými rukoväťami...............je to riadny môj kamoš, tento tlakáčik, odkedy u nás býva :)))))))))
    • nemám zatiaľ vôbec nič

dlho som zvažovala, vyberala, porovnávala - a vo finále som vybrala úplne najlešie, ako som mohla :)

• , zakúpené v HEJ.sk

Fantasticky pomocnik v domacnosti, toto je uz druhy, prvy mame 8l a sme maximalne spokojni s oboma.

• , zakúpené v TPD.sk

• Kvalitný, výborný, jednoduchá obsluha. Skutočne perfektný hrniec. Mám doma aj staršiu verziu tejto rady a používam ho už viac ako 6 rokov a je stále parádny. Ani raz nebol pokazený, takže predpokladám, že aj tento dlho vydrží.
    • Chýba mi na ňom časomiera - stopky.

Skrátka vynikajúci! Každému kto pochybuje, či dať toľko peňazí za tlakový hrniec hovorím ÁNO, určite sa oplatí!!!!