Tefal P4442065 sada 2 ks 6 a 4,5 l

Objem
6 l
Parný kôš

Zatiaľ neskúšané, je to darček, môj výber uskutočnený na základe rebríčka verejnosti.

• ľahké ovládanie
    • čas sa nedá nadstaviť na viac ako 59 min.

• jednoduché a rýchle varenie
    • jednoduché ovládanie jednou rukou
    • možnosť použiť tlakovú pokrievku na obidva hrnce v sérii
    • jednoduchá údržba
    • hoci nie je najlacnejší, kvalita prevedenia aj funkčnosť za to jednoznačne stojí
    • žiadne nevýhody, jediná chyba je, že som s kúpou tak dlho váhala

Vynikajúci tlakový hrniec, v tejto kombinácii hrncov dvoch veľkostí s možnosťou použiť tlakovú pokrievku na jeden či druhý hrniec môže tato sada smelo nahradiť v podstate všetky doterajšie hrnce, ktoré v kuchyni používam. Aj parný košík je šikovná súčasť tejto sady. Tefal si ma teda jednoznačne získal! Kvalita prevedenia a funkčnosť je top!

Objem
6 l
Parný kôš

set luxusného riadu Tefal • materiál: nerezová oceľ 18/10 • patentovaný systém otvárania / zatvárania • časovač • trojvrstvové sendvičové dno • objem 6 + 4,5 liter • 5 × bezpečnostný systém • vhodné pre všetky druhy povrchov (vrátane indukcie) • dve pozície pre varenie s nízkym alebo vysokým tlakom • 10 ročná záruka na kovové časti hrnca Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• ľahké ovládanie
    • čas sa nedá nadstaviť na viac ako 59 min.

• jednoduché a rýchle varenie
    • jednoduché ovládanie jednou rukou
    • možnosť použiť tlakovú pokrievku na obidva hrnce v sérii
    • jednoduchá údržba
    • žiadne nevýhody, jediná chyba je, že som s kúpou tak dlho váhala

• , zakúpené v BONUSKO

• Jednoduche otvaranie a zatvaranie
    • Casovac pipanim upozorni,ze treba znizit teplotu, netreba teda stat pri hrnci a striehnut, kym sa natlakuje, co mi velmi vyhovuje

Toto je uz moj treti tlakovy hrniec. Prvy som mala tescoma prominent (cele zle, dala som ho prec), druhy fissler (spokojna) a teraz tento tefal clipso. Tento je z nich podla mna najlepsi. Najlahsie sa s nim naraba. To jednoduche zatvaranie a otvaranie spolu s casovacom ma proste dostalo.
    Splnil presne to som ocakavala.

• Rychlost varenia
    • Jednoducha manipulacia
    • Privitala by som aj mensiu velkost napr na varenie zemiakov a pod

Vynikajuci pomocnik pre gazdinky, ktore nerady travia dlhy cas pred sporakom

• , zakúpené v Nel

• jednotka medzi tlakovymi hrncami na nasom trhu
    • aj na mensom hrnci mali byt uchytky sklapacie (zbytocne su velke, ako slonie usi)

super, som spokojna

max.spokojnost

• , zakúpené v Nel

výborný obchod, vyborná komunikacia a rýchlosť dodania tovaru

• , zakúpené v BONUSKO

Kvalita, dobrá cena

• , zakúpené v Nel

• Je to super hrniec urýchľuje varenie a manipulácia je s ním jednoduchá.
    • Nič.

Maximálna spokojnosť.