VETRO-PLUS 231105S

• zaujala cena
    • priesvitná pokrievka k tomu

vyskúšané 1x -maximálna spokojmosť

• , zakúpené v Dunaj.sk

• pekny dizajn celkom dobry az...
    • vyrobca udava obsah 5l skutocnost je len 3,3l nikde o tom nepisu az v knizke,ktora pride v zasielke.takze sa neoplachnite ako my lebo jeden 3,3l uz mame doma a chceli sme vätsi.

produkt som si vybral hlavne pre väcsi obsah a dobru cenu.

Objem
5 l
Vonkajší povrch
Vnútorný povrch
nerezové

Tlakový hrniec 5L Andante Ah, nerezový tlakový hrniec s pákovým uzáverom a sklenenou pokrievkou, nerez 18/0, hrúbka materiálu - dno 1cm, steny 0,6mm.

• klasický tlakový hrniec, rýchla príprava jedla,
    • poškodenie doplnkovej pokrievky

Lebo ma zaujal cenovo a aj kvalitou a chcel som to vyskúšať

• , zakúpené v HEJ.sk

• zaujala cena
    • priesvitná pokrievka k tomu

vyskúšané 1x -maximálna spokojmosť

• , zakúpené v Dunaj.sk

• pekny dizajn celkom dobry az...

produkt som si vybral hlavne pre väcsi obsah a dobru cenu.